Škola umění

Kurz kreslení

Cílem kurzu je seznámit studenty s využitím různých technik a materiálů výkresu.

Studenti se naučí kreslit a pochopit tvary prostřednictvím ostrého a důkladného pozorování různých modelů, ať už osoby nebo objekty.
Studenti se naučí rozvíjet své vizuální schopnosti a schopnosti dělat si poznámky tak rychle, jak je to možné, student se také naučí syntetizovat informace v několika tahy.
Studenti se naučí pozorovat a kreslit to, co skutečně vidí, a ne to, co si myslí, že vidí.
Student by měl být schopen vytvořit svůj vlastní styl a osobní způsob jak se vyjádřit prostřednictvím kreslení a různýma technikami.
Student se naučí možnosti různých kreslicích technik a materiálů.

Kurz je otevřen prakticky na všech úrovních umělců, protože je zaměřen na rozvoj osobní styl a rozvíjení schopnosti pozorování.

Délka: 40h, jeden krát týdně 2h.
Začátek: Úterý 4 února 2014 nebo Čtvrtek 6 února 2014
Doba výuky: úterý nebo ve čtvrtek od 18:00h do 20:00h