Škola hudby

Kurz Housle pro děti (dvojjazyčně).

Hudební projekt je určen pro stimulaci a rozvíjení základních dovedností dětí v hudebním umění. Také k posílení rozvoje motoriky dětí během interpretace hudby. V posledních letech velcí pedagogové ve výuce umění hudby našli moderní systémy, při kterých je zábavné učit se hudbu.

Program je určen nejen pro výuku hudby, ale je zaměřen na rozvoj hudebního talentu a posílení schopnosti dětí dirigovat a vést lidi.

Tento program je zaměřen na rozvoj praktických dovedností na úkor akademického vzdělání. Hlavní nástroj pro výuku jsou housle. Tento kurz je zvláště zajímavý pro děti, které chtějí být v kontaktu se španělským jazykem, aniž by byla podmínka mluvit španělsky, protože výklad bude podle potřeby dítěte ve španělštině nebo v češtině.

Délka: 22 vyučovacích hodin (1 hod. = 60 min.) - v pondělí a ve středu
Začátek: pondělí 13. ledna 2014
Doba výuky: 15:00 až 16:00 hod.
Cílová skupina: Zaměřeno na děti
Kapacita: 5 - 10 studentů